-
Popis
-
Podrobnosti
Čtyřčlenná výprava ve složení profesor Challenger, profesor Summerlee, lord John Roxton a novinář Edward Malone se vydává do Jižní Ameriky na území Neznáma, aby zde prozkoumala místo, kde dosud žijí druhohorní živočichové. Jejím hlavním cílem je přivézt do Londýna dostatečně přesvědčivé důkazy o existenci tohoto života. Zprávu o výpravě přináší reportér deníku Daily Gazette Edward Malone, který posílá po místních Indiánech průběžné zprávy do redakce v Londýně. Cesta opravdu není jednoduchá, výprava zažije mnohá dobrodružství a několikrát se ocitne v ohrožení života. Všichni se však vrátí v pořádku zpět do Londýna a podaří se jim splnit cíl své cesty.
Zajímá vás přesný stav knihy?
Neváhejte se na nás obrátit. Rádi vám pomůžeme.
Poslat dotazPodívejte se na kritéria, podle kterých vybíráme knihy do prodeje.
Standardy kvalityMožnosti doručení
Objednané knihy doručujeme do 3 pracovních dnů do České republiky a Slovenska. Pro zákazníky máme také možnost osobního odběru na 7 pobočkách.
Česká republika
Praha - Radlická 520/117
(Zdarma)
CO2 neutrální 
Praha - Dukelských Hrdinů 909/50
(29 Kč)
CO2 neutrální 
Brno - Cyrilská 7
(29 Kč)
CO2 neutrální 
Ostrava - Tyršova 20
(29 Kč)
CO2 neutrální 
Olomouc - Pekařská 8
(29 Kč)
CO2 neutrální 
Slovensko
Co o nás říkají naši zákazníci?
Všechno naše úsilí a pečlivost se vyplácí. Zákazníci nás chválí za kvalitní služby, vstřícnost a knihy ve skvělém stavu, a to nás nesmírně těší!
