Ve službách diktátora

Tahle není skladem

Hlídáček je v pozoru

  • Popis
  • Podrobnosti

Dne 18. října 1994, Bratislava: Kim Čong-rjul (krycí jméno „Emil“), vysoce postavený severokorejský důstojník a agent, uskutečňuje svůj dlouho plánovaný útěk. Překračuje rakouské hranice a ztrácí se. Následná pátrání korejské tajné služby končí neúspěchem a od té doby je v Severní Koreji považován za mrtvého. Po patnácti letech se utajování své existence vzdává a v této knize vypráví svůj dvojaký životní příběh. Jak se stane z muže, který prošel v totalitní Severní Koreji „vzorovou kariérou“, z důvěrníka „zrádce vlasti“? Proč dává svým odhalením v sázku svůj život a riskuje, že by jeho rodina mohla trpět represemi? Autoři líčí vedle Kim Čong-rjulova životního příběhu také pohnuté dějiny Severní Koreje, popisují přepychový způsob života diktátorů, zatímco obyvatelstvo hladoví a je potlačováno. Zaznamenávají také nelichotivý způsob chování evropských firem, které se bez skrupulí obohacují na nezákonných obchodech. Ingrid Steinerová-Gashi (nar.1965), je dlouholetou zahraničněpolitickou redaktorkou rakouského deníku Kurier. Vystudovaná romanistka a spisovatelka žila ve Francii, Chorvatsku, Bosně a v Kosovu a jako jedna z mála světových novinářů mohla přijet do Severní Koreje. Žije ve Vídni. Dardan Gashi (nar. v roce 1969 v kosovské Prištině), pracuje jako novinář, spisovatel, mezinárodněpolitický a ekonomický poradce. Jako bývalý spolupracovník OSN a OBSE sbíral tento politolog v zákulisí poznatky o politických postupech.

SKU: 9788072177820 Kategorie: , GTIN: 9788072177820
Rychlé doručení nebo osobní odběr na 8 pobočkách v ČR.

Zajímá vás přesný stav knihy?

Možnosti doručení

Objednané knihy doručujeme do 3 pracovních dnů do České republiky a Slovenska. Pro zákazníky máme také možnost osobního odběru na 8 pobočkách.

Česká republika

Praha - Radlická 520/117 (Zdarma) CO2 neutrální 
K vyzvednutí od úterý 14. 10.
Praha - Dukelských Hrdinů 909/50 (29 Kč) CO2 neutrální 
K vyzvednutí od středy 15. 10.
Praha - Nevanova 1050/11 (29 Kč) CO2 neutrální 
K vyzvednutí od středy 15. 10.
Brno - Cyrilská 7 (29 Kč) CO2 neutrální 
K vyzvednutí od středy 15. 10.
Brno - Srbská 13 (29 Kč) CO2 neutrální 
K vyzvednutí od středy 15. 10.
Ostrava - Tyršova 20 (29 Kč) CO2 neutrální 
K vyzvednutí od středy 15. 10.
Olomouc - Pekařská 8 (29 Kč) CO2 neutrální 
K vyzvednutí od středy 15. 10.
Zlín - Dlouhá 497 (29 Kč) CO2 neutrální 
K vyzvednutí od středy 15. 10.
Balíkovna (49 Kč)
Doručení do úterý 14. 10.
Zásilkovna (59 Kč)
Doručení do úterý 14. 10.
Doručení na adresu (79 Kč)
Doručení do úterý 14. 10.

Slovensko

Zásilkovna (59 Kč)
Doručení do úterý 14. 10.
GLS (89 Kč) CO2 neutrální 
Doručení do úterý 14. 10.

Co o nás říkají naši zákazníci?

Všechno naše úsilí a pečlivost se vyplácí. Zákazníci nás chválí za kvalitní služby, vstřícnost a knihy ve skvělém stavu, a to nás nesmírně těší!

Ověřený zákazník
100%
Velká spokojenost jak s komunikací obchodu, tak s doručením. Doručení proběhlo bleskově. A kniha je v perfektním stavu. Opravdu jsem to nečekala, že bude takto vypadat - jako nová. Děkuji
Simona Vlasáková
100%
Super nápad dávat knihám druhý život.
Markéta
100%
Knihy jsou ve velmi dobrém stavu. Na jedné knize byl malý flíček a pracovník obchodu mně volal, jestli budu knihu chtít s tímto defektem. Velmi slušné jednání, rychlé vyřízení. Velká spokojenost.
Ověřený zákazník
100%
Knihy již nakupuji pouze zde. Jsou vždy v perfektním stavu. Děkuji