-
Popis
-
Podrobnosti
Když pan vrátný zavře muzeum a vydá se na obhlídku, začnou se dít věci! Ožívají tu pozoruhodné příběhy, které můžete sledovat v podobě komiksového dobrodružství prestižního výtvarníka Hzy Bažanta. V jednotlivých kapitolách se dozvíte mnoho zajímavého třeba o legendárním letounu Spitfire, Věstonické Venuši, kousku Měsíce od samotného Neila Armstronga, babičce Boženy Němcové či amuletech indiánského kmene Chívaro. Originální a zábavná kniha podle úspěšného cyklu České televize!
Zajímá vás přesný stav knihy?
Neváhejte se na nás obrátit. Rádi vám pomůžeme.
Poslat dotazPodívejte se na kritéria, podle kterých vybíráme knihy do prodeje.
Standardy kvalityMožnosti doručení
Objednané knihy doručujeme do 3 pracovních dnů do České republiky a Slovenska. Pro zákazníky máme také možnost osobního odběru na 6 pobočkách.
Česká republika
Praha - Radlická 520/117
(Zdarma)
CO2 neutrální 
Brno - Cyrilská 7
(29 Kč)
CO2 neutrální 
Ostrava - Tyršova 20
(29 Kč)
CO2 neutrální 
Olomouc - Pekařská 8
(29 Kč)
CO2 neutrální 
Slovensko
Co o nás říkají naši zákazníci?
Všechno naše úsilí a pečlivost se vyplácí. Zákazníci nás chválí za kvalitní služby, vstřícnost a knihy ve skvělém stavu, a to nás nesmírně těší!
