-
Popis
-
Podrobnosti
Obrázky z Paříže jsou literárně-cestopisným pohledem na francouzskou metropoli. Kniha nemá charakter turistického průvodce, ostatně autor připouští, že během celého roku, kdy v Paříži pobýval, nebyl ani jednou na Eiffelovce a úspěšně ignoroval i další slavné pamětihodnosti. Zavede nás však na místa, která on považuje za půvabná a mnohé z nich pro čtenáře objeví. Poznáte, že Paříž je městem malebných zákoutí, fascinujících detailů, luxusních bulvárů i úzkých středověkých uliček. Dočtete se o slavných postavách města, ale i o obyčejných lidech. Jan Šmíd parafrázuje větu E. Hemingwaye, který dal městu hold svou krásnou knihou Pohyblivý svátek a tvrdí, že kdo jednou mohl alespoň chvíli žít v Paříži, tak ho to poznamená na celý život.
Zajímá vás přesný stav knihy?
Neváhejte se na nás obrátit. Rádi vám pomůžeme.
Poslat dotazPodívejte se na kritéria, podle kterých vybíráme knihy do prodeje.
Standardy kvalityMožnosti doručení
Objednané knihy doručujeme do 3 pracovních dnů do České republiky a Slovenska. Pro zákazníky máme také možnost osobního odběru na 8 pobočkách.
Česká republika
Slovensko
Co o nás říkají naši zákazníci?
Všechno naše úsilí a pečlivost se vyplácí. Zákazníci nás chválí za kvalitní služby, vstřícnost a knihy ve skvělém stavu, a to nás nesmírně těší!