O české státnosti: 2, – O právech, svobodách a demokracii – úvahy a polemiky.
-
Popis
-
Podrobnosti
Publikace: O české státnosti 2 – O právech,svobodách a demokracii – Pavlíček Václav. Druhý díl souborného vydání studií profesora pražské Právnické fakulty UK Václava Pavlíčka věnovaných aktuálním právněhistorickým problémům moderního českého státu v jeho československém a středoevropském kontextu. V druhém díle jsou zařazeny studie, v nichž se profesor Pavlíček vyjadřuje jednak k obecným otázkám práva, svobody a demokracie a jednak ke sporům o českou státnost a demokracii. Na závěr jsou připojené i studie věnované komunistickému převzetí moci v únoru 1948. Publikace: O české státnosti 2 – O právech,svobodách a demokracii – Pavlíček Václav.
Zajímá vás přesný stav knihy?
Neváhejte se na nás obrátit. Rádi vám pomůžeme.
Poslat dotazPodívejte se na kritéria, podle kterých vybíráme knihy do prodeje.
Standardy kvalityMožnosti doručení
Objednané knihy doručujeme do 3 pracovních dnů do České republiky a Slovenska. Pro zákazníky máme také možnost osobního odběru na 7 pobočkách.
Česká republika
Praha - Radlická 520/117
(Zdarma)
CO2 neutrální 
Praha - Dukelských Hrdinů 909/50
(29 Kč)
CO2 neutrální 
Brno - Cyrilská 7
(29 Kč)
CO2 neutrální 
Ostrava - Tyršova 20
(29 Kč)
CO2 neutrální 
Olomouc - Pekařská 8
(29 Kč)
CO2 neutrální 
Slovensko
Co o nás říkají naši zákazníci?
Všechno naše úsilí a pečlivost se vyplácí. Zákazníci nás chválí za kvalitní služby, vstřícnost a knihy ve skvělém stavu, a to nás nesmírně těší!
