English Pronunciation in Use

Tahle není skladem

Hlídáček je v pozoru

  • Popis
  • Podrobnosti

English Pronunciation in Use is a comprehensive reference and practice book for learners of intermediate level and above and can be used by individual learners working alone, or in class. The book focuses on pronunciation for listening as well as speaking and includes both receptive and productive practice. There are 60 easy-to use units with key pronunciation points presented on the left-hand page with a range of exercises on the facing right-hand page. All units are supported with audio material which is available in cassette or CD format. The audio material uses a clear model of a standard British accent for presentation and repetition exercises. In receptive exercises different accents used to give learners the opportunity to listen to a range of English accents. There is a useful reference section including phonemic symbols and sound pairs, a self-diagnostic test, a guide for speakers of specific languages and glossary.

SKU: 9780521001854 Kategorie: , , GTIN: 9780521001854
Rychlé doručení nebo osobní odběr na 7 pobočkách v ČR.

Zajímá vás přesný stav knihy?

Možnosti doručení

Objednané knihy doručujeme do 3 pracovních dnů do České republiky a Slovenska. Pro zákazníky máme také možnost osobního odběru na 7 pobočkách.

Česká republika

Praha - Radlická 520/117 (Zdarma) CO2 neutrální 
K vyzvednutí od středy 8. 4.
Praha - Dukelských Hrdinů 909/50 (29 Kč) CO2 neutrální 
K vyzvednutí od čtvrtka 9. 4.
Praha - M. Cibulkové 386/40 (29 Kč) CO2 neutrální 
K vyzvednutí od čtvrtka 9. 4.
Brno - Cyrilská 7 (29 Kč) CO2 neutrální 
K vyzvednutí od čtvrtka 9. 4.
Ostrava - Tyršova 20 (29 Kč) CO2 neutrální 
K vyzvednutí od čtvrtka 9. 4.
Olomouc - Pekařská 8 (29 Kč) CO2 neutrální 
K vyzvednutí od čtvrtka 9. 4.
Zlín - Dlouhá 497 (29 Kč) CO2 neutrální 
K vyzvednutí od čtvrtka 9. 4.
Balíkovna (69 Kč)
Doručení do středy 8. 4.
Zásilkovna (69 Kč)
Doručení do středy 8. 4.
Doručení na adresu (89 Kč)
Doručení do středy 8. 4.

Slovensko

Zásilkovna (69 Kč)
Doručení do středy 8. 4.
GLS (89 Kč)
Doručení do čtvrtka 9. 4.

Co o nás říkají naši zákazníci?

Všechno naše úsilí a pečlivost se vyplácí. Zákazníci nás chválí za kvalitní služby, vstřícnost a knihy ve skvělém stavu, a to nás nesmírně těší!

Ověřený zákazník
100%
Velká spokojenost jak s komunikací obchodu, tak s doručením. Doručení proběhlo bleskově. A kniha je v perfektním stavu. Opravdu jsem to nečekala, že bude takto vypadat - jako nová. Děkuji
Simona Vlasáková
100%
Super nápad dávat knihám druhý život.
Markéta
100%
Knihy jsou ve velmi dobrém stavu. Na jedné knize byl malý flíček a pracovník obchodu mně volal, jestli budu knihu chtít s tímto defektem. Velmi slušné jednání, rychlé vyřízení. Velká spokojenost.
Ověřený zákazník
100%
Knihy již nakupuji pouze zde. Jsou vždy v perfektním stavu. Děkuji