-
Popis
-
Podrobnosti
Jednotlivé studie devátého dílu se věnují sledování nejvýznamějších zvratů a proměn ve výtvarném umění, spojených s rozvojem průmyslové civilizace a složitým vývojem společenskohistorických skutečností. O slovo se hlásí nový básnický a umělecký směr symbolismus, svou činnost zahajuje skupina Nabis a kolem roku 1900 vzniká univerzální sloh secese, který zasáhl všechny obory výtvarné tvorby. Na začátku 20.století se rychle střídají nové tendence a směry moderního umění (fauvismus, kubismus, futurismus, Pařížská škola, geometrická abstrakce, expresionismus, dada a Nová věcnost), které přinášejí nové podněty, proudy a osobnosti. Samostatné studie jsou věnovány architektonické revoluci, probíhající koncem 19.století a spojené s novou estetikou založenou na teorii funkcionalismu a naivnímu umění.
Zajímá vás přesný stav knihy?
Neváhejte se na nás obrátit. Rádi vám pomůžeme.
Poslat dotazPodívejte se na kritéria, podle kterých vybíráme knihy do prodeje.
Standardy kvalityMožnosti doručení
Objednané knihy doručujeme do 3 pracovních dnů do České republiky a Slovenska. Pro zákazníky máme také možnost osobního odběru na 7 pobočkách.
Česká republika
Praha - Dukelských Hrdinů 909/50
(29 Kč)
CO2 neutrální 
Brno - Cyrilská 7
(29 Kč)
CO2 neutrální 
Ostrava - Tyršova 20
(29 Kč)
CO2 neutrální 
Olomouc - Pekařská 8
(29 Kč)
CO2 neutrální 
Slovensko
Co o nás říkají naši zákazníci?
Všechno naše úsilí a pečlivost se vyplácí. Zákazníci nás chválí za kvalitní služby, vstřícnost a knihy ve skvělém stavu, a to nás nesmírně těší!
