Připojte se k nám a oslavte Giving Tuesday s knihou – pro vás i pro ty, kteří si je sami pořídit nemohou. Naším cílem je vybavit knihovny tam, kde kniha může zlepšit den a rozzářit nejeden úsměv.

Nakupte v období od pátku 24. listopadu do úterý 28. listopadu 2023 na e-shopu Reknih. Za každou objednávku darujeme jednu knihu dobročinným organizacím.

Darujte knihu, darujte radost!

Kdy?

Od 24. listopadu do 28. listopadu 2023.

Jak se zapojit?

Nakupte na e-shopu a za každou objednávku darujeme jednu knihu dobročinným organizacím.

Kam knihy poputují?

O Giving Tuesday

Giving Tuesday je světový den štědrosti a dobrých skutků. Slaví se od roku 2012 vždy první úterý po Dni díkuvzdání a jako protipól nákupnímu šílenství Black Friday. V tento den se stovky milionů lidí napříč všemi kontinenty spojí, aby inspirovaly ke štědrosti a konaly dobro. Udělejte společně s námi nejen na Giving Tuesday něco dobrého. Každý dobrý skutek a projev štědrosti se počítá.

Více o iniciativě Giving Tuesday najdete tady.

Reknihy a dobré skutky

Pomoc přírodě i lidem je jedna z hodnot, se kterou Tadeáš Kula udržitelné knihkupectví založil. Už od prvního dne jsme se proto snažili dělat čtení zelenejší, ať už šlo o podporu neziskové organizace Rainforest Trust nebo Plant for the Planet. V červnu roku 2021 jsme se také vzdali na 24h své provize a společně se čtenáři vybrali 15 274 Kč na sbírku pro pomoc zničeným obcím na jihu Moravy.

Více o tom, jak Reknihy pomáhají tady.