Šťastné a udržitelné!

Ježíšek se blíží! Copak bude letos pod stromečkem? Věříme, že již jednou přečtená knížka, která o Vánocích dělá radost nejen obdarovanému, ale i planetě.
Daruj reknihu, daruj radost!

Udržitelné vánoce

Šťastné a udržitelné! Obdaruj letos na Vánoce nejen své blízké, ale i planetu. Věděl jsi, že během vánočních svátků skončí v přírodě přes 3 miliony tun odpadu? Jak si udělat Vánoce trochu zelenější? V Reknihách najdeš knihy i pro toho nejnáročnějšího čtenáře, navíc pro tebe vánoční skřítci z Reknih přichystali spoustu novinek!

Čaj

Zahřej se tyto Vánoce s naším reknižním čajem, který je vyroben lokálně a udržitelně ve spolupráci s českou značkou Sonnentor. Vůně bio bylinkových čajů tě provede skrze všechna dobrodružství, která mezi stránkami knih zažiješ. A udržitelnost? Ekologické zemědělství produkuje o 25% méně CO2 než to konvenční, bioprodukty obsahují o 200x méně pesticidů a skládají se jen z přírodních složek.

Keepcup

Čaj či káva na cestách? No jasně! Přinášíme ti limitovanou edici udržitelných KeepCupů, s kterými se na svých vánočních výpravách zahřívá i Ježíšek. Za rok s obnovitelným hrníčkem pomůžeš zachránit téměř 40 kg CO2, 3,5 kg plastu a přes 1000 jednorázových kelímků, které často končí pohozené v přírodě.

Garance TOP stavu

Pečlivě kontrolujeme všechny knihy a garantujeme ti každý kousek v super stavu.

Rychlá doprava

Soby ani velké sáně sice nemáme, doručení do Štědrého dne ti však garantovat můžeme!

Dárkové poukazy

Nejsi si jistý výběrem té pravé? Daruj reknížní poukaz na nákup.

Knižní dárky pro ženy 

Sháníš perfektní vánoční dárek pro svou maminku, babičku, kamarádku nebo jinou skvělou ženu ve tvém životě? Ať už miluje fantasy, vydává se na kulinářská dobrodružství nebo je z hloubi srdce romantička, nemohl jsi jít pro lepší dárek jinam. Daruj knihu!

Knižní dárky pro muže

Jak asi vypadá perfektní vánoční dárek pro tatínka, dědečka, kamaráda nebo jiného muže tvého života? Ať už je sportovní nadšenec, rád loví vrahy v detektivkách nebo je opravdový kutil, kniha ho rozhodně potěší!

Knižní dárky pro děti

Jaký je ten nejlepší vánoční dárek pro malého knihomola či náctiletého milovníka čtení? Daruj knihu, která otevírá nové světy a rozvíjí fantazii dětí, či Young Adult kousek, který bude bavit všechny kluky i holky!

Dárkové poukazy

Ani naše tipy na dárky ti nepomohly najít tu pravou reknihu? Pokud si nejsi výběrem dárku jistý, nevěš hlavu. Reknižní poukaz potěší každého čtenáře.

Pořídit ho můžeš v hodnotě 300 Kč, 600 Kč a 1 000 Kč.

Vánoční doprava

Soby ani velké sáně sice nemáme, doručení do Štědrého dne ti však garantovat můžeme! Zjisti jakou dopravu zvolit, aby balíček přišel v čas.

Do kdy můžeš objednávat?
    Zásilkovna i GLS do 20. 12. do 12h
    Česká pošta do 19.12. do 12h
    Osobní vyzvednutí v Praze do 22. 12. do 12h
    Osobní vyzvednutí v Brně do 19. 12. do 12h