Šťastné a udržitelné!

Ježíšek se blíží! Copak bude letos pod stromečkem? Co třeba knížka, která o Vánocích udělá radost nejen obdarovanému, ale i planetě?
Darujte reknihu, darujte dvojnásobnou radost!

Udržitelné Vánoce

Šťastné a udržitelné! Obdaruj letos na Vánoce nejen své blízké, ale i planetu. Věděl jsi, že během vánočních svátků skončí v přírodě přes 3 miliony tun odpadu? Jak si udělat Vánoce trochu zelenější? V Reknihách najdeš knihy i pro toho nejnáročnějšího čtenáře, navíc pro tebe vánoční skřítci z Reknih přichystali spoustu novinek!

Čaj

Zahřej se tyto Vánoce s naším reknižním čajem, který je vyroben lokálně a udržitelně ve spolupráci s českou značkou Sonnentor. Vůně bio bylinkových čajů tě provede skrze všechna dobrodružství, která mezi stránkami knih zažiješ. A udržitelnost? Ekologické zemědělství produkuje o 25% méně CO2 než to konvenční, bioprodukty obsahují o 200x méně pesticidů a skládají se jen z přírodních složek.

Keepcup

Čaj či káva na cestách? No jasně! Přinášíme ti limitovanou edici udržitelných KeepCupů, s kterými se na svých vánočních výpravách zahřívá i Ježíšek. Za rok s obnovitelným hrníčkem pomůžeš zachránit téměř 40 kg CO2, 3,5 kg plastu a přes 1000 jednorázových kelímků, které často končí pohozené v přírodě.

Garance skvělého stavu

Pečlivě kontrolujeme všechny knihy a garantujeme vám každý kus v super stavu.

Rychlá doprava

Soby ani velké sáně sice nemáme, doručení do Štědrého dne vám však garantovat můžeme.

Dárkové poukazy

Nejste si jistí výběrem té pravé knihy? S dárkovým poukazem na čtení uděláte zaručeně radost.

Knižní dárky pro ženy 

Sháníte perfektní vánoční dárek pro svou maminku, babičku, kamarádku nebo jinou skvělou ženu ve vašem životě? Ať už miluje fantasy, vydává se na kulinářská dobrodružství nebo je z hloubi srdce romantička, nemohli jste jít pro lepší dárek jinam. Darujte knihu!

Knižní dárky pro muže

Jak asi vypadá perfektní vánoční dárek pro tatínka, dědečka, kamaráda nebo jiného muže vašeho života? Ať už je sportovní nadšenec, rád loví vrahy v detektivkách nebo je opravdový kutil, kniha ho rozhodně potěší!

Knižní dárky pro děti

Jaký je ten nejlepší vánoční dárek pro malého knihomola či náctiletého milovníka čtení? Darujte knihu, která otevírá nové světy a rozvíjí fantazii dětí, či Young Adult kousek, který bude bavit všechny kluky i holky!

Dárkové poukazy

 Nejste si jistí výběrem té pravé knihy? S dárkovým poukazem na čtení uděláte zaručeně radost.

Pořídit ho můžete v hodnotě 300 Kč, 600 Kč a 1 000 Kč.

Vánoční doprava

Soby ani velké sáně sice nemáme, doručení do Štědrého dne vám však garantovat můžeme! Jakou dopravu zvolit, aby váš balíček přišel včas?

kdy můžete nejpozději objednávat s garancí doručení pod stromeček?

Zásilkovna GLS – úterý 19. 12.
Česká pošta  úterý 19. 12.
Osobní vyzvednutí na pobočce v Praze – sobota 23. 12. (otevírací doba)
Osobní vyzvednutí na partnerských místech – úterý 19. 12. (otevírací doba)