Uděláme ti místo v knihovně

Snažíš se praktikovat minimalismus? Přetéká ti knihovna? Udělej někomu radost a zároveň si uvolni místo pro nové knížky!

Podpoříš obnovu planety

Pošleš knížky do oběhu, nebude se na ně prášit, podpoříš šetření stromů a papíru. S každou objednávkou navíc kupujeme 400m2 ohrožených pralesů.

50% výdělku na nové knížky

50% provize z prodejů dalším čtenářům ti přičteme na profil. Už jsme vyplatili přes 200 000 Kč. Dostaň za knihy nesrovnatelně více než v antikvariátu! (Můžeš také použít na další nákup u nás)

O vše se postaráme

Knížky nám nafoť a zdarma předej/pošli. O marketing, ceny, balení a dopravu se postaráme my. Ušetříš spoustu času. Jak jednoduché!

Jak na to?

1.Pošli nám nafocené knížky skrz náš jednoduchý formulář.

2.Brzy se ti ozveme zpět a domluvíme způsob předání.

3.A máš hotovo! Knížky mohou putovat dál.

a.budaiova

Jednoduché sdílení dál a přijdou mi věrohodní. Tady dostanu polovinu z ceny, což je oproti antikvariátům docela dost.

Flowee.cz

Funguje to jednoduše. Pokud máte doma knížky, které už číst nechcete, a přijde vám líto, aby se na ně na polici prášilo, stačí je zdarma zaslat do Reknih, které už se postarají o jejich další cestu.

Amae

Reknihy jsem objevila, když mi antikvariáty nebraly knihy, i přestože byly nové nebo jen 1x čtené, a na prodej přes Fb jsem neměla tolik času/nervů. Taky působí spolehlivěji a víc friendly než konkurence. 🙂

kacikmoty

Narazila jsem na reknihy na instagramu a lepší volbu nenašla.

Bookbypatrik

Mám moc rád Reknihy, protože můžete své knihy poslat dál, tím pádem si uděláte místo v knihovně, koupíte čtené knihy za ceny levnější a můžete pomoci planetě. A to je prostě skvělé.

Karindugasova

Líbí se mi nápad sdílet knihy mezi sebou se snahou zachránit stromy!

Pošlu je dál!