Uděláme ti místo v knihovně

Snažíš se praktikovat minimalismus? Přetéká ti knihovna? Udělej někomu radost a zároveň si uvolni místo pro nové knížky!

Podpoříš obnovu planety

Pošleš knížky do oběhu, nebude se na ně prášit, podpoříš šetření stromů a papíru. S každou objednávkou navíc kupujeme 400m2 ohrožených pralesů.

50% výdělku na nové knížky

50% provize z prodejů dalším čtenářům ti přičteme na profil. Dostaň za knihy nesrovnatelně více než v antikvariátu! (Můžeš také použít na další nákup u nás)

O vše se postaráme

Knížky nám nafoť a zdarma předej/pošli. O marketing, ceny, balení a dopravu se postaráme my. Ušetříš spoustu času. Jak jednoduché!

Jak na to?

1.Pošli nám nafocené knížky skrz náš jednoduchý formulář.

2.Brzy se ti ozveme zpět a domluvíme způsob předání.

3.A máš hotovo! Knížky mohou putovat dál.

Amae

Reknihy jsem objevila, když mi antikvariáty nebraly knihy, i přestože byly nové nebo jen 1x čtené, a na prodej přes Fb jsem neměla tolik času/nervů. Taky působí spolehlivěji a víc friendly než konkurence. 🙂

Flowee.cz

Funguje to jednoduše. Pokud máte doma knížky, které už číst nechcete, a přijde vám líto, aby se na ně na polici prášilo, stačí je zdarma zaslat do Reknih, které už se postarají o jejich další cestu.

Karindugasova

Líbí se mi nápad sdílet knihy mezi sebou se snahou zachránit stromy!

Bookbypatrik

Mám moc rád Reknihy, protože můžete své knihy poslat dál, tím pádem si uděláte místo v knihovně, koupíte čtené knihy za ceny levnější a můžete pomoci planetě. A to je prostě skvělé.

kacikmoty

Narazila jsem na reknihy na instagramu a lepší volbu nenašla.

a.budaiova

Jednoduché sdílení dál a přijdou mi věrohodní. Tady dostanu polovinu z ceny, což je oproti antikvariátům docela dost.

Pošlu je dál!