1. Předávání knih k prodeji.

1.1. Při zaslání šesti a více knih je doprava k nám zdarma.

1.2. Knihy nám můžeš předat osobně (na pobočce v Praze, politických vězňů 911/8) nebo zásilkou na tvé náklady jakýkýmkoli dopravcem, ale preferujeme službu Mezi námi od Zásilkovny.

1.3. Vyhrazujeme si právo knihy při přijetí odmítnout, z důvodu špatného stavu, který nebyl zjevný na fotografiích. V takovém případě tě kontaktujeme, můžeme ti knihy vrátit nebo za tebe darovat do knihobudek, kaváren či dětských domovů.

1.4. Máš právo si knihy vyžádat zpět (na tvé náklady), pokud již nejsou prodány či zarezervovány. 

1.5. Cenu knih určujeme vždy my. Marketingové akce, které podnikáme na podporu prodeje když se kniha neprodává, mohou ovlivit výši provize.

1.6. Za případné poškození knihy dopravcem neneseme žádnou odpovědnost.

2. Provize ze sdílených knih.

2.1. Na provizi máš právo pokud jsi registrovaným uživatelem na reknihy.cz. Pokud nejsi registrovaným uživatelem, věnujeme výdělek organizaci Rainforest Trust. Pokud jsi registrovaným uživatelem, ale o provizi nemáš zájem, můžeš ji také věnovat organizaci Rainforest Trust.

2.2. Provizi připíšeme na tvůj profil po třiceti dnech od prodání knih dalšímu čtenáři. Nikoli po zadání knih do systému.

2.3. Provizi dostaneš i pokud se tvé knihy udají zdarma v rámci akce či spolupráce.

2.4. Provize je připisována na tvůj registrovaný profil na Reknihách, Vybrat ji lze na žádost po e-mailu po dosažení minimální částky 200 Kč k výběru. Uhradíme nejpozději do sedmi pracovních dnů.

Dne 15.1. 2020 v Praze