1. Předávání knih k prodeji.

1.1. Při zaslání šesti a více knih je doprava k nám ZDARMA.

1.2. Knihy nám můžeš také předat osobně (na pobočce v Praze, Lidická 336/28) nebo zásilkou na tvé náklady jakýmkoli dopravcem, ale preferujeme službu Mezi námi od Zásilkovny.

1.3. Za případnou ztrátu nebo poškození knih dopravcem neneseme žádnou odpovědnost.

1.4. Vyhrazujeme si právo knihy při přijetí odmítnout, z důvodu špatného stavu, který nebyl zjevný na fotografiích. V takovém případě tě kontaktujeme, můžeme ti knihy vrátit nebo za tebe darovat do knihobudek, kaváren či dětských domovů.

1.5. Máš právo si knihy vyžádat zpět, pokud již nejsou prodány.

1.5.1 Pokud žádáš o vrácení knih aniž by se prodalo více jak tři z tebou zaslaných nebo předaných knih, Reknihy ti spočtou případnou dopravu k nám i zpět k tobě a bude ji nutné uhradit převodem na bankovní účet Reknih.

1.5. Cenu knih určují Reknihy. Marketingové akce, které podnikáme na podporu prodeje když se kniha neprodává, mohou ovlivnit výši provize.

2. Provize ze sdílených knih.

2.1. Na provizi máš právo pokud jsi registrovaným uživatelem na reknihy.cz. Pokud nejsi registrovaným uživatelem, provize putuje na podporu aktivit Reknih jako je zachraňování pralesů, sázení stromů v ČR a chod firmy.

2.2. Provizi připíšeme na tvůj profil po třiceti dnech od prodání knih dalšímu čtenáři.

2.3. Provizi dostaneš i pokud se tvé knihy udají zdarma v rámci akce či spolupráce.

2.4. Provize je připisována na tvůj registrovaný profil na Reknihách. Vybrat ji lze na žádost po e-mailu po dosažení minimální částky 200 Kč k výběru. Uhradíme nejpozději do sedmi pracovních dnů.

2.5. Nárok na výběr provize automaticky zaniká po roce neaktivity tvého profilového účtu nebo v případě nevybrání peněz.

Reknihy si vyhrazují právo podmínky kdykoli změnit.

Naposledy upravené 11.12. 2020 v Praze