Krátce o Reknihách

Jsme skupina nadšenců do knížek a ekologického myšlení. Přemýšleli jsme proto nad tím, jak tyto zájmy spojit a udělat čtení papírových knih ekologicky neutrální záležitostí. Nechtěli jsme přijít o šustění stránek a vůni papíru – o to kouzlo knih, které nás odpoutává od technologií. A proto jsme vymysleli Reknihy, udržitelné knihkupectví neboli platformu, díky které dostane každá přečtená kniha druhou šanci!

Přehrát video

Naše #refamily

Tadeáš

Zakladatel

Míša

Výběr knížek

Nikča

Přidávání knížek

Verča

Správa sociálních sítí

Honza

Výkonnostní marketing

Irča

Ekologický sprinter

Adél

Přidávání knížek

Míša

Revýdejna

Terez

Revýdejna

Adél

Revýdejna

Sendy

Revýdejna

Honza

Jinej fond s.r.o.

Záleží nám na přírodě!

Protože chceme pomáhat ještě více, spojili jsme se s organizací Rainforest Trust. Té přispíváme s každou objednávkou částku 5 Kč a pomáháme tak společně zabraňovat kácení klíčových pralesů a vymírání dalších živočišných druhů. I ty můžeš pomáhat s námi! Při sdílení knih si provizi z prodaných titulů můžeš připsat na profil a použít k dalšímu nákupu knih, nebo ji darovat právě na podporu chodu Reknih, abychom mohli ještě více investovat do ekologických aktivit i v České Republice.

 

Reknihy přispěly ke dni 3.12.2020 částkou 29 550,72 Kč Kč na Conservation Action fund. S cenou dva americké dolary za akr se jedná o pomoc až v rozsahu 2 596 522 m².

Vidíš to stejně? Chceš být jedním z nás?

Hledáme další nadšené čtenáře do našeho týmu. Ozvi se nám na [email protected].

Máš otázky? Chceš o nás napsat?

Ať už tě zajímá cokoliv, napiš nám. Irča je tu pro tebe na emailu [email protected].

Pojďme spolupracovat!

Neustále se poohlížíme po možných spoluprácích, ať už se značkami nebo s knižními a eko influencery. Jsi pro nás ten pravý/á? Neváhej kontaktovat Verče na [email protected].

Jak šel čas