Zakladatel

imageedit_3_4180309612

Tadeáš Kula

Iniciátor myšlenky osvěžení trhu se sdílením knížek, kterému se na stole nahromadili sebevzdělávací knížky a nenašel způsob, jak se jich hezky zbavit.

Aktuální náplní Tadeáše je korigování směru, kam projekt míří, komunikace se čtenáři a odesílání zásilek.

Spoluzakladatelka

imgonline-com-ua-shape-SCrU4BgJVy

Verča Šrédlová

Spoluzakladatelka, bez které by projekt nevznikl. Verča má na starosti jak se Reknihy prezentují nejen na sociálních sítích, ale i na webových stránkách a v e-mailech.

Verča aktuálně dělá průzkumy a vymýšlí posty na instagram a do stories. Také komunikuje s médii a partnery.

Správce e-shopu

imgonline-com-ua-shape-QpWDSKPnNCp1

Nikol Knesplová

Nikča nás zachránila, když jsme byli zahlceni knížkami a dala přidávání knížek na web řád.

Aktuálně Nikča nastavuje nově přidávaným knížkám cenovou politiku, přidává k nim čtivé popisky a kontroluje správné informace.

Hledáme pomoc

login_user

Ty

Jsi zapálený/á do knížek? Chceš se zapojit do projektu, který má pozitivní dopad na naší planetu? Nabídni nám své zkušenosti z knihovnictví / marketingu / ze správy e-shopu a rádi tě do týmu přivítáme!

Srpen 2019

V Srpnu budeme pokračovat v optimalizaci prezentace projektu a čeká nás pár nových rozhovorů pro startupové magazíny.

Zjednodušení prezentace projektu

Červenec 2019

V Červenci jsme se intenzivně začali zabývat naší strategií a získávat od čtenářů zpětnou vazbu jak na celkovou myšlenku, tak na použitelnost webu. Na základě té jsme zatím upravili komunikaci se čtenáři, která nyní může probíhat i přes chat, zjednodušili prezentaci celkového projektu a stránky “Pošlu knihy dál”, které nově napomáhají ikony a zjednodušený formulář.

Nasazení nového e-shopu

Červen 2019

Červen byl ve znamení nového e-shopu, který je nyní maximálně použitelný i na mobilu, web jsme celkově zrychlili, zjednodušili pokladnu a registrace.

Zlepšení systému provizí

Duben 2019

Systém který jsme od začátku začali používat přestal při větším poštu uživatelů fungovat, přešli jsme v Dubnu ke stabilnějšímu a přesnému.

Spuštění projektu

Březen 2019