Zakladatel

imageedit_3_4180309612

Tadeáš Kula

Iniciátor myšlenky, která by osvěžila trh právě sdílením knížek.

Válelo se mu na stole spousty seberozvojových knih a potřeboval způsob, jak se jich užitečně zbavit.

Aktuální pracovní náplní Tadeáše je korigování směru, kterými se Reknihy ubírají, komunikace se čtenáři a médii.

Správce e-shopu

imgonline-com-ua-shape-QpWDSKPnNCp1

Nikča Knesplová

Nikča nás zachránila když jsme byli zahlceni knížkami. Dala potřebný řád celému přidávání knížek na web a fungování e-shopu.

Aktuálně má Nikča na starosti cenovou politiku, přidává knížkám čtivé popisky, kontroluje jejich stav a informace.

Superwoman

circle-cropped

Míša Marečková

Když jsme se dozvěděli s jakou vášní Míša doporučuje Reknihy ve svém okolí, hned jsme ji museli napsat, zda by se nechtěla na reknihách podílet.

Pod rukou jí projde většina zásilek a pravděpodobně se s ní potkáte u osobního předávání. Jelikož ráda fotí, většina fotek na webu i InstaStories stvořila právě Míša.

Spoluzakladatelka

Verča Šrédlová

Copywriterka

Hanička Procházková

Hledáme pomoc

login_user

Ty

Jsi zapálený/á do knížek? Chceš se zapojit do rychle se rozvíjejícího projektu, který má pozitivní dopad na naši planetu? Nabídni nám své zkušenosti z knihovnictví / marketingu / správy e-shopu a rádi tě do týmu přivítáme!

První Vánoce

prosinec 2019

Prosinec byl překvapivě mimořádný i pro Reknihy a díky vašemu skvělému feedbacku jsme se rozhodli jít do nového roku do více evropských zemí! Nově pod hlavičkou Bukista zkoušíme stejný koncept na Slovensku a v dalších zemích. Těšíme se, že tě tam také zahlédneme!

První Black Friday a dárkové poukazy

listopad 2019

Představili jsme dárkové poukazy na reknihy! Myslíme, že jsou skvělým dárkem pro vášnivé čtenáře, kteří zároveň myslí na svou uhlíkovou stopu. Na konci listopadu jsme spustili první Black friday, kterou jsme nazvali “Green friday”. S akcí 4+1 jsme nasdíleli rekordní počet knížek.

Nová posila do týmu

říjen 2019

V říjnu se k nám připojila Míša, vzala si na starost odesílání zásilek, přidávání objednávek a příjem nových knížek. Vítej Míšo! 🙂

Září

září 2019

Září bylo měsícem učebnic! Spustili jsme novou doménu reucenbice.cz- reucebnice.cz

Rozhovory do online magazínů a poprvé i do časopisu!

srpen 2019

V srpnu jsme navázali mnoho spoluprací s online magazíny a poprvé i s papírovým časopisem! I nádále jsme se věnovali optimalizaci webu a vyřídili rekordní počet objednávek i přijatých, sdílených knížek. Trhnete s námi rekord i v září?

Zjednodušení prezentace projektu

červenec 2019

V červenci jsme se intenzivně začali zabývat naší strategií a získávat zpětnou vazbu od uživatelů, jak na celkovou myšlenku projektu, tak na použitelnost webu. Upravil jsme komunikaci se čtenáři, která může nyní probíhat i přes chat!

Nasazení nového e-shopu

červen 2019

Červen byl ve znamení nového e-shopu, který je nyní maximálně použitelný i na mobilu! Celkově jsme zrychlili web a zjednodušili pokladnu i registraci.

Zlepšení systému provizí

duben 2019

Systém, který jsme požívali už při rostoucím počtu uživatelů nefungoval. Přešli jsme tedy v dubnu ke stabilnějšímu a přesnějšímu stystému.

Spuštění projektu

Březen 2019