- Popis
- Podrobnosti
Román z autorovy pozůstalosti zpracovává jeho zážitky a dojmy z afrického safari. Román kolísající mezi autobiografií a fikcí vypráví příběh lovce, zodpovědného za vedení loveckého tábora. Ten se musí vyrovnávat s hrozbou, že tábor bude napaden znesvářenými domorodými kmeny, ale zároveň chce pomoci své ženě Mary při lovu na lva. Román vyniká nádhernými popisy africké krajiny a líčením vzrušujícího lovu zvěře, pochopením pro sílu přátelství i krásu krajiny a mentalitu místních lidí.
Zajímá vás přesný stav knihy?
Neváhejte se na nás obrátit. Rádi vám pomůžeme.
Poslat dotazPodívejte se na kritéria, podle kterých vybíráme knihy do prodeje.
Standardy kvalityMožnosti doručení
Objednané knihy doručujeme do 3 pracovních dnů do České republiky a Slovenska. Pro zákazníky máme také možnost osobního odběru na 2 pobočkách.
Česká republika
Slovensko
Co o nás říkají naši zákazníci?
Všechno naše úsilí a pečlivost se vyplácí. Zákazníci nás chválí za kvalitní služby, vstřícnost a knihy ve skvělém stavu, a to nás nesmírně těší!
Podobné tituly
Podobní čtenáři také čtou
Naposledy prohlížené
Nakupte 5+ knih a získejte 5% slevu