Novinky

Školní měsíc

Tento měsíc o učebnicích, papírových regálech, novém partnerském programu, instagram feedu tvořeným vámi a velmi povedeném článku na Flowee.

Učebnice

Snad už s tím nejsme otravní, ale září bylo o učebnicích. Je také pravda, že jste jich sdíleli opravdu mnoho, a my chceme aby se co nejvíce z nich dostalo ke svému druhému studentovi! Proto kdybyste měli v okolí někoho, kdo ještě shání, prosíme o doporučení reucebnice.cz. Také můžete kamarádům prozradit, že s kupónem “prvnireucebnice” získají do konce Října 10% slevu!

Mimo jiné jsme usnadnili vyhledávání, nyní můžete jednoduše filtrovat na reucebnice.cz podle jednotlivých předmětů.

U nás jsou knížky jako v papíru

Sdíleli jste s dalšími čtenáři opět rekordní počet knížek (cca ~400 🤯). Proto jsme si zařídili nové regály, a ne jen tak ledajaké. Jedná se Packwall, což je stavební a nábytkářský materiál vyroben z ♻️recyklovaného papíru! Jsme mega nadšení nejen z toho, jak krásně drží, ale i jak krásně voní.  S radostí doporučujeme dál.

Také jen v září jsme díky vám zachránili dalších 139 314 m2 🌳 deštných pralesů! Každý měsíc posíláme 5% z každé objednávky na Celosvětový konzervativní fond na ochranu přírody.

Společný Instagramový feed

Jak jste si mohli všimnout, omezili jsme nyní postování příspěvků na Instagramu. Je to z toho důvodu, že brzy představíme nový feed. Už nás tam sleduje neskutečných 3k lidí a přemýšleli jsme, jak vás za čtení reknih odměnit. Proto jsme se pustili do vybírání fotek z vašich feedů s označením @reknihy, které budeme sdílet a společně tak stvoříme jeden velký zelený feed.

Takže! Jestli máš reknihu, ale nemáš ji ještě na instagramu, tak to naprav a nezapomeň nás označit!

PS: Čím zelenější/eko pozadí, tím větší šance, že se k nám do feedu dostane 😅

Spolupráce

Začínáme po dlouhé době navazovat další spolupráce a nyní v novém formátu! Pár z vás nás již doporučuje, a my jsme se rozhodli všechny takové odměňovat. Proto má nyní každý s větším sociálním dosahem šanci dostat se do partnerského programu! A získat odměnu za každé doporučení nového čtenáře!

Co se do shrnutí nevešlo

  • Napsal o nás magazín Flowee a my udělali krátký rozhovor s nakladatelstvím Pointa.
  • Stále optimalizujeme a zlepšujeme zážitek z používání stránek. Máme nyní přehlednější nabídku žánrů, přehlednější objednávku a celkově o hodně rychlejší stránky.
  • Také vítáme do týmu Haničku Procházkovou, která začala v půlce měsíce pomáhat s texty. Všimnout si toho můžeš třeba na úvodní stránce a na stránce Pošlu knihy dál. Aktuálně sháníme do týmu ještě pomocníka na odpolední brigádu. Tak se neváhej ozvat!

Hodně štěstí v učení a čtení!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *