Novinky

Úplně jste nás zahltili

Milí čtenáři, čtenářky. Minulé týdny jsme od vás obdrželi tolik knih, že jsme to přestali stíhat jak my, tak náš systém. Museli jsme na základě toho systém dost překopat a nastavit na Messengeru pomocníka – bota. Bohužel jsme se nedokázali tak dobře, jak bychom chtěli, připravit na konferenci Českých nadějí.

I přesto si (konkrétně Verča) konferenci užila a moc děkujeme všem, kteří nám dali feedback. Spousta z vás se totiž ptala, zda je možné sdílet knihy i bez provize. Nebylo to možné. Do teď.

Představujeme nově možnost vzdát se provize a celou ji darovat organizaci “1% for the Planet”. I my se od příštího měsíce zapojujeme, zasíláním 1% z každé objednávky. Více jsme popsali v příspěvku na Facebooku. Pokud bys měl/a zájem se také zapojit, stačí odpovědět na tento e-mail, že nemáš o provizi zájem a my ti garantujeme, že budeš mezi prvními na této stránce 🙂

P.S.: Také jsme podali náš první rozhovor ?? 

Děkujeme všem, kteří nás podporují nákupem knížek, jejich sdílením a šířím dál myšlenky projektu!

A jakými knížkami že jsme to byli zahlceni?

Zjistili jsme, že pokud je dáme do novinek, prakticky hned zmizí a spoustu z vás je pak zklamaných. Rozhodli jsme se tedy pouze informovat, kolik nových knížek jsme přidali. Aktuálně je od posledního newsletteru možné koupit s velkou slevou o 238 knížek víc!!! Tím i slavnostě hlásíme, že jsme překonali hranici 500 přidaných knížek. No a kdy dáme 1000?

Přejeme všem krásný víkend a udělejte si čas na nějakou skvělou knížku! ?

Tadeáš & Verča

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *